Joni Mitchell
Oyunculuk

Joni Mitchell

Doğum 1943-11-07 · Fort Macleod, Alberta, Canada

Joni Mitchell filmografisini, öne çıkan yapımlarını ve birlikte çalıştığı isimleri keşfet.

ActorSenaristMusic Sound Design And ProcessingMüzikKurgucuEditorial CoordinatorSet DesignerOyuncular

Öne çıktığı yapımlar

Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese★ 7.1İzleme Anı
Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese
2019
Flora ve Oğluİzleme Anı
Flora ve Oğlu
2023
The Last Waltz★ 7.7İzleme Anı
The Last Waltz
1978
Love★ 3.8İzleme Anı
Love
1982
B Yüzü: Elsa Dorfman'ın Portre Fotoğrafları★ 6.9İzleme Anı
B Yüzü: Elsa Dorfman'ın Portre Fotoğrafları
2017
Roger Waters: The Wall - Live in Berlin★ 8İzleme Anı
Roger Waters: The Wall - Live in Berlin
1990
Message to Love - The Isle of Wight Festival★ 6.3İzleme Anı
Message to Love - The Isle of Wight Festival
1996
Joni Mitchell - The Library of Congress Gershwin Prize For Popular Song★ 9.5İzleme Anı
Joni Mitchell - The Library of Congress Gershwin Prize For Popular Song
2023
Joni Mitchell: Woman of Heart and Mind★ 6.4İzleme Anı
Joni Mitchell: Woman of Heart and Mind
2003
David Crosby: Remember My Name★ 7İzleme Anı
David Crosby: Remember My Name
2019
Jaco★ 7.5İzleme Anı
Jaco
2015
Joni Mitchell - Both Sides Now - Live at the Isle of Wight Festival 1970★ 7.5İzleme Anı
Joni Mitchell - Both Sides Now - Live at the Isle of Wight Festival 1970
2018
Renaldo and Clara★ 8.7İzleme Anı
Renaldo and Clara
1978
Buffy Sainte-Marie: Carry It Onİzleme Anı
Buffy Sainte-Marie: Carry It On
2022
The Mama Cass Television Programİzleme Anı
The Mama Cass Television Program
1969
Acoustic at the BBC★ 4.8İzleme Anı
Acoustic at the BBC
2011
The Work of Director Anton Corbijn★ 7.9İzleme Anı
The Work of Director Anton Corbijn
2005
Johnny Cash: Live On Air★ 9.3İzleme Anı
Johnny Cash: Live On Air
2008
The History of Rock 'n' Rollİzleme Anı
The History of Rock 'n' Roll
1995
Untitled Joni Mitchell Biopicİzleme Anı
Untitled Joni Mitchell Biopic
2023
Tears Are Not Enoughİzleme Anı
Tears Are Not Enough
1985
The Best of The Johnny Cash TV Show 1969-1971★ 8.8İzleme Anı
The Best of The Johnny Cash TV Show 1969-1971
2007
Laurel Canyon★ 8İzleme Anı
Laurel Canyon
2020 · Dizi
Celebration at Big Sur★ 4İzleme Anı
Celebration at Big Sur
1971
Dog Eat Dogİzleme Anı
Dog Eat Dog
2008
Joni Mitchell: Shadows and Light★ 6.8İzleme Anı
Joni Mitchell: Shadows and Light
1980
Canadian Hits at the BBC★ 5İzleme Anı
Canadian Hits at the BBC
2021
Joni 75: A Birthday Celebrationİzleme Anı
Joni 75: A Birthday Celebration
2019
Buffy Sainte-Marie: A Multimedia Lifeİzleme Anı
Buffy Sainte-Marie: A Multimedia Life
2006
Long Time Comin'★ 3İzleme Anı
Long Time Comin'
1993
An All-Star Tribute to Joni Mitchellİzleme Anı
An All-Star Tribute to Joni Mitchell
2000
Shakin All Over: Canadian Pop Music in the 1960sİzleme Anı
Shakin All Over: Canadian Pop Music in the 1960s
2005
Joni Mitchell: Painting with Words & Music★ 5.6İzleme Anı
Joni Mitchell: Painting with Words & Music
1999
Crosby, Stills, Nash & Young - Live in Wembley 1974İzleme Anı
Crosby, Stills, Nash & Young - Live in Wembley 1974
1974
Joni Mitchell, le spleen et la colère★ 8İzleme Anı
Joni Mitchell, le spleen et la colère
2022
Miles Electric: A Different Kind of Blue★ 4İzleme Anı
Miles Electric: A Different Kind of Blue
2004

Sık birlikte çalıştığı isimler